IN Gallery Boutique Spa Hotel

MIRË SE VINI NË GALERI

I ndodhur në Korçë, 43 km nga Burimet e Liqenit të Ohrit, IN Gallery Hotel & Spa ofron pamje të qytetit. Me një restorant, prona ka gjithashtu një bar, si dhe një vaskë të nxehtë dhe një banjë me burim të nxehtë. Mysafirët mund të përdorin spa dhe qendrën Wellness me një pishinë të brendshme, palestër dhe sauna. Në hotel, dhomat janë të pajisura me një tavolinë. Të kompletuara me një banjo private të pajisur me dush dhe tualetin falas, Dhomat në IN Gallery Hotel & Spa kanë një TV me ekran të sheshtë dhe ajër të kondicionuar, dhe disa dhoma kanë një tarracë. Në hotel, dhomat janë të pajisura me një tavolinë. Dhomat përfshijnë një banjo private me tualetin falas, ndërsa disa dhoma kanë një ballkon dhe të tjera gjithashtu mburren me pamje nga qyteti. Një mëngjes i plotë anglez/irlandez, italian ose amerikan mund të shijohet në pronë. Akomodimi ka një zonë Wellness me një banjë me burim të nxehtë. Duke folur gjermanisht, greqisht, anglisht dhe italisht, stafi do të jetë i lumtur t'u japë mysafirëve këshilla praktike për zonën në pritje. Ejani dhe qëndroni me ne për t'u ndjerë edhe më mirë se në shtëpi.

Më ShumëFilloni këtu.. New Living

Në sfond, malet dhe kodrat që rrethojnë qytetin e Korçës, sjellin një erë të lehtë. Më afër dëgjohen kambanat e katedrales “Ngjallja e Krishtit”, nga poshtë zhurmat e venitura të qytetit ndërthuren me muzikën mistike të ambientit.

Jeni në tarracën e IN Gallery, ku koha është thjesht një koncept, ku përzierja e aromave që lindin nga kuzhina e hapur e restorantit, sjellin në mendje traditat e kuzhinës të së shkuarës.

Kontaktoni


Lloji i dhomave

Në hotel, dhomat janë të pajisura me një tavolinë. Dhomat përfshijnë një banjo private me tualetin falas, ndërsa disa dhoma kanë një ballkon dhe të tjera gjithashtu mburren me pamje nga qyteti. Një mëngjes i plotë anglez/irlandez, italian ose amerikan mund të shijohet në pronë. Akomodimi ka një zonë Wellness me një banjë me burim të nxehtë. Duke folur gjermanisht, greqisht, anglisht dhe italisht, stafi do të jetë i lumtur t'u japë mysafirëve këshilla praktike për zonën në pritje.

Të Gjitha Dhomat

IN Galeria Hotel & Spa

Na Kontaktoni


Disa nga vlerësimet tona

“Çfarë hoteli i mrekullueshëm! Më pëlqeu gjithçka, nga hosti super miqësor në pritje deri te shërbimet e spa dhe masazhit të ekzekutuara në mënyrë perfekte. Pishina e brendshme është një perlë!”

Derk
Holande

“Hotel i mrekullueshëm shumë modern, dizajn fantastik. E pastër, e rehatshme. Staf super miqësor. Pishinë dhe sauna të mira.”

Ewa
Mbretëria e Bashkuar

“Dizajn dhe mobilje e bukur, zona e spa është e mahnitshme, mëngjesi është i mrekullueshëm dhe vendndodhja është shumë qendrore.”

Rrita
Belgjika

“Pëlqen vendndodhjen pranë të gjitha atraksioneve turistike dhe shumë dyqaneve aty pranë”

Samiye
Mbretëria e Bashkuar

“Çfarë hoteli i mrekullueshëm! Më pëlqeu gjithçka, nga hosti super miqësor në pritje deri te shërbimet e spa dhe masazhit të ekzekutuara në mënyrë perfekte. Pishina e brendshme është një perlë!”

Derk
Holande

“Hotel i mrekullueshëm shumë modern, dizajn fantastik. E pastër, e rehatshme. Staf super miqësor. Pishinë dhe sauna të mira.”

Ewa
Mbretëria e Bashkuar

“Dizajn dhe mobilje e bukur, zona e spa është e mahnitshme, mëngjesi është i mrekullueshëm dhe vendndodhja është shumë qendrore.”

Rrita
Belgjika

“Pëlqen vendndodhjen pranë të gjitha atraksioneve turistike dhe shumë dyqaneve aty pranë”

Samiye
Mbretëria e Bashkuar